My Favorite Movies
| bronte28's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 3 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
|
| 4 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 7 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
|
| 8 |
Shrek (2001, PG) |
|
|
| 9 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
|
| 10 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
|
| 11 |
Shrek 4-D (Shrek 3-D) (2003, Unrated) |
|
|
| 12 |
Men in Black (1997, PG-13) |
|
|
| 13 |
Men in Black II (2002, PG-13) |
|
|
| 14 |
Red Eye (2005, PG-13) |
|
|
| 15 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
|
| 16 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
|
| 17 |
Rush Hour 3 (2007, PG-13) |
|
|
| 18 |
The Bourne Ultimatum (2007, PG-13) |
|
|
| 19 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 20 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|
|
| 21 |
War of the Worlds (2005, PG-13) |
|
|
| 22 |
Transformers: Revenge of the Fallen (2009, Unrated) |
|
|
| 23 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
|
| 24 |
Marley & Me (2008, Unrated) |
|



