My Favorite Movies
| brookie93's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Thirteen (2003, R) |
|
| 2 |
Stick It (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Dark Water (2002, PG-13) |
|
| 4 |
Cars (2006, G) |
|
| 5 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Silent Hill (2006, R) |
|
| 7 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 8 |
War of the Worlds (2005, PG-13) |
|
| 9 |
Fat Albert (2004, PG) |
|
| 10 |
Crossroads (2002, PG-13) |
|
| 11 |
How the Grinch Stole Christmas (1967, G) |
|
| 12 |
What a Girl Wants (2003, PG) |
|
| 13 |
Home on the Range (2004, PG) |
|
| 14 |
Tim Burton's Corpse Bride (2005, PG) |
|
| 15 |
Monster House (2006, PG) |
|
| 16 |
Jackass: Number Two (2006, R) |
















