My Favorite Movies
| bruney200's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 5 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 7 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 9 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
| 11 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 12 |
Peter Pan (2003, PG) |
|
| 13 |
Finding Neverland (2004, PG) |
|
| 14 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009, PG) |
|
| 16 |
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010, Unrated) |
|
| 17 |
The Hobbit (2011, Unrated) |
|
| 18 |
The Notebook (2004, PG-13) |


















