My Favorite Movies
| bsburks's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Specimen (1996, R) |
|
| 2 |
Dead Man on Campus (1998, R) |
|
| 3 |
Atomic Twister (2002, Unrated) |
|
| 4 |
Elizabethtown (2005, PG-13) |
|
| 5 |
Dying to Belong (1997, Unrated) |
|
| 6 |
Freshman Fall (1996, Unrated) |
|
| 7 |
The Princess & the Marine (2001, Unrated) |
|
| 8 |
Born Into Exile (1997, Unrated) |
|
| 9 |
Saved by the Bell: Wedding in Las Vegas (1994, Unrated) |
|
| 10 |
Saved by the Bell: Hawaiian Style (1992, Unrated) |
|
| 11 |
Adaptation (2002, R) |
|
| 12 |
Sahara (2005, PG-13) |










