My Favorite Movies
| BuBbLaBoO's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 3 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
| 4 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Bloody Mary (2006, Unrated) |
|
| 7 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Grudge 2 (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Garfield - The Movie (2004, PG) |
|
| 10 |
The Many Adventures of Winnie the Pooh (1977, G) |
|
| 11 |
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005, Unrated) |
|
| 12 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004, Unrated) |












