My Favorite Movies
| buddhistgangstamonk's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 2 |
Bad Boys II (2003, R) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 4 |
Honey (2003, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 8 |
Kal Ho Naa Ho (2003, Unrated) |
|
| 9 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Ring Two (2005, PG-13) |










