My Favorite Movies
| buffyangel16's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Eragon (2006, PG) |
|
|
| 2 |
Casino Royale (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
Music and Lyrics (2006, PG-13) |
|
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 7 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005, PG-13) |
|
|
| 8 |
Norbit (2007, PG-13) |
|
|
| 9 |
Fantastic Four (2005, PG-13) |
|
|
| 10 |
Dodgeball - A True Underdog Story (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 12 |
Raise Your Voice (2004, PG) |
|
|
| 13 |
Top Gun (2002, PG) |
|
|
| 14 |
Grease (1978, PG) |
|
|
| 15 |
The Cheetah Girls 2 (2006, Unrated) |
|
|
| 16 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 17 |
The Lizzie McGuire Movie (2003, PG) |
|
|
| 18 |
Mission: Impossible III (2006, PG-13) |
|



