My Favorite Movies


  1. BUFFYTHEVAMPIRESLAYER
  2. Andrea

A Cinderella Story
High School Musical
Step Up
Raise Your Voice
Napolion Dynamite
Raising Helen
Monster-in-law
Hitch
Guess Who
Joe Somebody
Shes the Man
Benchwarmers
Hoodwinked
Cheaper by the Dozen 1&2
Crossroads
50 first dates
All Marykate and Ashley Olsen movie's
Honey
Into the Blue
Fantastic Four
Because of Winndixie

  BUFFYTHEVAMPIRESLAYER's Rating My Rating
1
Material Girls (2006,  PG)
Click to Rate
2
Agent Cody Banks (2003,  PG)
Click to Rate
3
The Perfect Man (2005,  PG)
Click to Rate
4
The Lizzie McGuire Movie (2003,  PG)
Click to Rate
5
Casper Meets Wendy (1998,  PG)
Click to Rate
6
It Takes Two (1995,  PG)
Click to Rate
7
New York Minute (2004,  PG)
Click to Rate
8
Shall We Dance (2004,  PG-13)
Click to Rate
9
The Wedding Planner (2001,  PG-13)
Click to Rate
10
Selena (1997,  PG)
Click to Rate
11
Maid in Manhattan (2002,  PG-13)
Click to Rate
12
Enough (2002,  PG-13)
Click to Rate
13
Angel Eyes (2001,  R)
Click to Rate
14
Monster-in-Law (2005,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments