My Favorite Movies

  cajwstown1993's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
4
High School Musical (2006,  Unrated)
Click to Rate
5
Click (2006,  PG-13)
Click to Rate
6
The Wedding Singer (1997,  PG-13)
Click to Rate
7
Anger Management (2003,  PG-13)
Click to Rate
8
Mr. Deeds (2002,  PG-13)
Click to Rate
9
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
10
The Longest Yard (2005,  PG-13)
Click to Rate
11
I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007,  PG-13)
Click to Rate
12
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
Click to Rate
13
Raise Your Voice (2004,  PG)
Click to Rate
14
Cheaper by the Dozen (2003,  PG)
Click to Rate
15
Cheaper by the Dozen 2 (2005,  PG)
Click to Rate
16
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
17
Agent Cody Banks (2003,  PG)
Click to Rate
18
Agent Cody Banks 2 - Destination London (2004,  PG)
Click to Rate
19
Ghost Rider (2007,  PG-13)
Click to Rate
20
Step Up (2006,  PG-13)
Click to Rate
21
White Chicks (2004,  PG-13)
Click to Rate
22
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
23
Accepted (2006,  PG-13)
Click to Rate
24
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
25
Dinotopia (2002,  Unrated)
Click to Rate
26
Happily N'Ever After (2006,  PG)
Click to Rate
27
Big Fat Liar (2002,  PG)
Click to Rate
28
The Simpsons Movie (2007,  PG-13)
The Simpsons Movie 4.5 Stars
SO FUNNY!!
Click to Rate
29
Bratz: The Movie (2007) (2007,  PG)
Click to Rate
30
The Village (2004,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments