My Favorite Movies
| camarshmellowgamer's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005, Unrated) |
|
| 2 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004, Unrated) |
|
| 3 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004, Unrated) |
|
| 4 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002, Unrated) |
|
| 5 |
American Pie (1999, R) |
|
| 6 |
American Pie Presents - Band Camp (2005, R) |
|
| 7 |
American Pie 2 (2001, R) |
|
| 8 |
American Pie 5: The Naked Mile (2006, R) |
|
| 9 |
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004, Unrated) |
|
| 10 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |
|
| 11 |
Blades of Glory (2007, PG-13) |










