My Favorite Movies
| camoflageperson92's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Remember the Titans (2000, PG) |
|
| 2 |
The Polar Express (2004, G) |
|
| 3 |
Chitty Chitty Bang Bang (1968, G) |
|
| 4 |
West Side Story (1961, Unrated) |
|
| 5 |
King Kong (2005, PG-13) |
|
| 6 |
Grease (1978, PG) |
|
| 7 |
Grease 2 (1982, PG) |
|
| 8 |
The Little Mermaid (1989, G) |
|
| 9 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 10 |
Monster House (2006, PG) |
|
| 11 |
Monsters, Inc. (2001, G) |











