My Favorite Movies
| candygirl6661's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 2 |
Garfield - The Movie (2004, PG) |
|
|
| 3 |
Drumline (2002, PG-13) |
|
|
| 4 |
Big Fish (2003, PG-13) |
|
|
| 5 |
American Pie Presents - Band Camp (2005, R) |
|
|
| 6 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 7 |
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004, PG) |
|
|
| 8 |
The Princess Bride (1987, PG) |
|
|
| 9 |
House of Wax (2005) (2005, R) |
|
|
| 10 |
Hairspray (2007) (2007, PG) |
|
|
| 11 |
Bride of Chucky (1998, R) |
|
|
| 12 |
The Girl Next Door (2004, R) |
|
|
| 13 |
Black Snake Moan (2007, R) |
|
|
| 14 |
American Wedding (2003, R) |
|
|
| 15 |
Eurotrip (2003, R) |
|



