My Favorite Movies
| candygurl90210's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 3 |
Stay Alive (2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Island (2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Island (1980, R) |
|
| 6 |
Cutthroat Island (1995, PG-13) |
|
| 7 |
Mad Max (1979, R) |
|
| 8 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
| 11 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 12 |
Saw III (2006, R) |
|
| 13 |
Saw II (2005, R) |
|
| 14 |
Saw IV (2007, R) |
|
| 15 |
Saw (short film) (2003, Unrated) |
|
| 16 |
It (1927, Unrated) |
|
| 17 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
| 18 |
The Grudge 2 (2006, PG-13) |
|
| 19 |
Freddy vs. Jason (2003, R) |
|
| 20 |
Lady in the Water (2006, PG-13) |
|
| 21 |
Last Holiday (2006, PG-13) |
|
| 22 |
Garfield Holiday Celebrations (1985, Unrated) |
|
| 23 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
| 24 |
Last to Surrender (1998, R) |























