My Favorite Movies
| Caramel29384312696's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
13 Moons (2002, R) |
|
| 2 |
Something New (2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Matrix (1999, R) |
|
| 4 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 8 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 9 |
Set It Off (1996, R) |
|
| 10 |
Nobody Wants Your Film (2005, Unrated) |










