My Favorite Movies


  carebear1321's Rating My Rating
1
The One (2001,  PG-13)
2
Sympathy for the Devil (One Plus One) (1968,  Unrated)
3
One to Another (Chacun sa nuit) (2007,  Unrated)
4
Audience of One (2007,  Unrated)
5
One Night With the King (2006,  PG)
6
Robert Ludlum's Covert One - The Hades Factor (2006,  Unrated)
7
One Bright Shining Moment: The Forgotten Summer of George McGovern (2005,  Unrated)
8
Avenge But One of My Two Eyes (Nekam Achat Mishtey Eynay) (2005,  Unrated)
9
Wong gok hak yau (One Night in Mongkok) (2004,  Unrated)
10
One Love (2004,  Unrated)
11
The One Armed Swordsman (Du bi shuang xiong) (,  Unrated)
12
Family Plan (1998,  PG)
13
Soul Plane (2004,  R)
14
Piano 17 (Plan 17) (Floor 17) (2005,  Unrated)
15
Körkarlen (Korkarlen) (The Phantom Carriage) (Thy Soul Shall Bear Witness) (1920,  Unrated)
16
Ā Meia-Noite Levarei Sua Alma (At Midnight I'll Take Your Soul) (2001,  Unrated)
17
VD Attack Plan (1973,  Unrated)
18
Pentathlon (1994,  R)
19
Susan's Plan (Dying to Get Rich) (2000,  R)
20
Plan B (2002,  R)
21
Plan (2004,  Unrated)
22
Grave Secrets(Grave Secrets: The Legacy of Hilltop Drive) (1992,  Unrated)
23
Plan:Colombia (,  Unrated)
24
Daddy (1989,  Unrated)
25
Daddy, (Danielle Steel's 'Daddy') (1991,  Unrated)
26
Quo Vadis, Baby? (2005,  Unrated)
27
Daddy Long Legs (1955,  PG)
28
What Did You Do in the War, Daddy? (1966,  Unrated)
29
Kiss Daddy Goodnight (1988,  R)
30
Baby Einstein: Baby MacDonald (2004,  Unrated)
31
Daddy Long Legs (1919,  Unrated)
32
Daddy and the Muscle Academy (1992,  Unrated)
33
Wesley Willis - The Daddy of Rock 'n' Roll (2003,  Unrated)
34
Slip N' Slide Presents: Trick Daddy Uncut (2003,  Unrated)
35
Baby Einstein - On the Go - Riding, Sailing and Soaring (2005,  Unrated)
36
Maybe Baby (2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments