My Favorite Movies
| carilinagrl's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 3 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
|
| 4 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 5 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007, PG-13) |
|
|
| 6 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 7 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
|
| 9 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Fast and the Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 11 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 12 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
|
| 13 |
Spider-Man 2 (2004, PG-13) |
|
|
| 14 |
Fred Claus (2007, PG) |
|
|
| 15 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 16 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
|
| 17 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
|
| 18 |
Surf's Up (2007, PG) |
|
|
| 19 |
Yours, Mine & Ours (2005, PG) |
|



