My Favorite Movies


  1. carladanica1997
  2. ♥ϖ...

A list of my fave movies...

  carladanica1997's Rating My Rating
1
Another Cinderella Story (2008,  PG)
Another Cinderella Story
i haven't seen it yet but i've seen the trailer it's a very nice movie..I'm looking forward to seeing it ...
2
Twilight (2008,  PG-13)
3
Bring It On (2000,  PG-13)
4
Bring It On Again (2004,  PG-13)
5
Bring It On: All or Nothing (2006,  PG-13)
6
Princess Protection Program (2009,  Unrated)
7
Hannah Montana: The Movie (2009,  G)
8
Mean Girls (2004,  PG-13)
9
The Parent Trap (1998,  PG)
10
Confessions of a Teenage Drama Queen (2004,  PG)
11
Enchanted (2007,  PG)
12
Ella Enchanted (2004,  PG)
13
Bridge to Terabithia (2007,  PG)
14
Race to Witch Mountain (2009,  PG)
15
The Game Plan (2007,  PG)
16
Picture This! (2008,  Unrated)
17
Freedom Writers (2007,  PG-13)
18
The Clique (2008,  PG)
19
Nancy Drew (2007,  PG)
20
Return to Halloweentown (Halloweentown IV) (2006,  Unrated)
21
The Ruby Princess Runs Away (2000,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments