Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  carloscandia26's Rating My Rating
1
Shadow Ninja (1983,  Unrated)
2
Ek - The Power of One (2009,  Unrated)
3
The Cross(The Cross: The Arthur Blessitt Story) (2009,  PG)
4
Ercole l'invincibile (Hercules the Invincible) (Son of Hercules in the Land of Darkness) (1964,  Unrated)
5
Four American Composers (1983,  Unrated)
6
Torpedo Run (1958,  Unrated)
7
The Forlorn (2009,  Unrated)
8
Rubber Johnny (2005,  Unrated)
9
The War Between Men and Women (1972,  PG)
10
Agowa gongpo (Crocodile) (1981,  Unrated)
11
Night School (Terror Eyes) (1981,  R)
12
Summer Job (1989,  Unrated)
13
Sweet Revenge (Dandy, the All American Girl) (1976,  PG)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. carloscandia26
    carloscandia26 posted 284 days ago






    .