My Favorite Movies


  casanovajaime's Rating My Rating
1
Chinatown (1974,  R)
2
The Sting (1973,  PG)
3
Training Day (2001,  R)
4
The Great Gatsby (1974,  PG)
5
Rope (1948,  PG)
6
Finding Nemo (2003,  G)
7
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
The Lord of the Rings - The Return of the King
de los mejores guiones que he visto
8
Heist (2001,  R)
9
Jurassic Park (1993,  PG-13)
10
Millennium Actress (Sennen joyû) (2001,  PG)
11
Schindler's List (1993,  R)
12
The Godfather (1972,  R)
13
The Godfather, Part II (1974,  R)
14
The Godfather, Part III (1990,  R)
15
The Guardian (2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments