My Favorite Movies
Give list a short description
| Cass162's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 2 |
Austin Powers in Goldmember (2002, PG-13) |
|
|
| 3 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
|
| 5 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 7 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
|
| 8 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 9 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
Meet the Spartans (2008, PG-13) |
|
|
| 11 |
When a Stranger Calls (2006, PG-13) |
|



