My Favorite Movies


  cassandrauchiha's Rating My Rating
1
Final Fantasy VII - Advent Children (2006,  PG-13)
Final Fantasy VII - Advent Children
loved if you are a anime lover and of cloud you will love
2
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002,  Unrated)
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler)
If you love inuyasha and his edventures you will love this also
3
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005,  Unrated)
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time )
another inuyasha movie that amime lovers will love
4
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004,  Unrated)
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass )
I loved this movie it show the love between 2 people and they would die to protect each other
5
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005,  Unrated)
6
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) (2004,  Unrated)
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!)
love it you should see it
7
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004,  Unrated)
8
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments