My Favorite Movies


  CassToe2176397's Rating My Rating
1
Sideways (2004,  R)
2
Big Fish (2003,  PG-13)
3
We Don't Live Here Anymore (2004,  R)
4
My Life Without Me (2003,  R)
5
About Schmidt (2002,  R)
6
Chicago (2002,  PG-13)
7
Rent (2005,  PG-13)
8
Igby Goes Down (2002,  R)
9
Monster's Ball (2001,  R)
10
Y Tu Mama Tambien (2001,  R)
11
But I'm A Cheerleader (2000,  R)
12
Boys Don't Cry (1999,  R)
13
Little Miss Sunshine (2006,  R)
14
Two Hands (1999,  R)
15
Gia (1997,  R)
16
Finding Neverland (2004,  PG)
17
The Red Violin (1999,  R)
18
In America (2003,  PG-13)
19
The Departed (2006,  R)
20
Farce of the Penguins (2007,  R)
21
The First Amendment Project (2004,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments