My Favorite Movies
| cbailey227's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Parent Trap (1961, G) |
|
|
| 2 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 3 |
Footloose (1984, PG) |
|
|
| 4 |
Sister Act (1992, PG) |
|
|
| 5 |
Cheaper By the Dozen (1950, Unrated) |
|
|
| 6 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 7 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 8 |
Deja Vu (2006, PG-13) |
|
|
| 9 |
Coyote Ugly (2000, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Mask of Zorro (1998, PG-13) |
|
|
| 11 |
La Bamba (1987, PG-13) |
|
|
| 12 |
La Mujer de Mi Hermano (2005, R) |
|
|
| 13 |
Gone Baby Gone (2007, R) |
|



