Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  CelldwellerLuver's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 5.0 Stars
likei
Click to Rate
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 5.0 Stars
iiii love johnny depp.
Click to Rate
3
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
4
Signs (2002,  PG-13)
Click to Rate
5
Night at the Museum (2006,  PG)
Click to Rate
6
Open Season (1996,  PG)
Open Season 5.0 Stars
IT's open season?!?!
Click to Rate
7
When a Stranger Calls (2006,  PG-13)
Click to Rate
8
Are We Done Yet? (2007,  PG)
Click to Rate
9
Scary Movie (2000,  R)
Click to Rate
10
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
Click to Rate
11
Braveheart (1995,  R)
Click to Rate
12
White Chicks (2004,  PG-13)
White Chicks 5.0 Stars
so funny!
Click to Rate
13
Resident Evil - Apocalypse (2004,  R)
Click to Rate
14
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
15
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
16
Pretty Woman (1990,  R)
Pretty Woman 4.5 Stars
love the songs.
Click to Rate
17
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
18
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Click to Rate
19
Eragon (2006,  PG)
Eragon 4.0 Stars
preatty safira.
Click to Rate
20
Gladiator (2000,  R)
Click to Rate
21
The Ring (2002,  PG-13)
Click to Rate
22
The Sixth Sense (1999,  PG-13)
The Sixth Sense 4.5 Stars
like it alot
Click to Rate
23
Epic Movie (2007,  PG-13)
Click to Rate
24
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Click to Rate
25
Date Movie (2006,  PG-13)
Date Movie 4.0 Stars
so stupid. i love those kinds of movies
Click to Rate
26
Garfield - The Movie (2004,  PG)
Click to Rate
27
Curious George (2006,  G)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments