My Favorite Movies
| cetybarberousse's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Glory Road (2006, PG) |
|
| 2 |
Kickboxer 2: The Road Back (1990, R) |
|
| 3 |
Transporter 2 (2005, PG-13) |
|
| 4 |
Bulletproof Monk (2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Perfect Assistant (2008, Unrated) |
|
| 6 |
The Deer Hunter (1978, R) |
|
| 7 |
The Firm (1993, R) |
|
| 8 |
A Streetcar Named Desire (1951, PG) |
|
| 9 |
Porky's (1982, R) |
|
| 10 |
The Final Hit (2000, R) |
|
| 11 |
The Hit List (2005, R) |
|
| 12 |
Contract Killers (2008, R) |
|
| 13 |
Wraiths of Roanoke (Lost Colony) (2007, Unrated) |
|
| 14 |
Street Fighter: The Legend of Chun-Li (2009, PG-13) |
|
| 15 |
Street Fighter - Soul Powers (, Unrated) |
|
| 16 |
The Doberman Gang (1972, Unrated) |
|
| 17 |
Sugar Creek Gang: Great Canoe Fish (2004, Unrated) |
|
| 18 |
Lo foo chut gang (Tiger on the Beat) (1988, Unrated) |
|
| 19 |
The Art of War II: Betrayal (2008, R) |
|
| 20 |
Children Of Congo: From War To Witches (2008, Unrated) |




















cetybarberousse posted 249 days ago
These are a few of the movies I have seen