My Favorite Movies
| chandramosley's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 2 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 4 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 5 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 8 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 10 |
Austin Powers in Goldmember (2002, PG-13) |
|
| 11 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Material Girls (2006, PG) |
|
| 13 |
A Cinderella Story (2004, PG) |













