My Favorite Movies
| Charizard8's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pokémon: Lucario and the Mystery of Mew (2006, Unrated) |
|
| 2 |
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew (1999, G) |
|
| 3 |
Pokémon 3: The Movie (2001, G) |
|
| 4 |
Pokemon - The Movie 2000 (2000, G) |
|
| 5 |
Pokemon - Jirachi Wish Maker (, Unrated) |
|
| 6 |
Pokemon - Destiny Deoxys (2005, Unrated) |
|
| 7 |
Pokemon - Mewtwo Returns (2000, Unrated) |
|
| 8 |
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004, Unrated) |
|
| 9 |
Naruto the Movie - NCM Event (, Unrated) |
|
| 10 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |
|
| 11 |
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2001, Unrated) |
|
| 12 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2002, Unrated) |












