My Favorite Movies
| charmedbabe93's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
To Brave Alaska (1996, PG) |
|
|
| 2 |
Hugo Pool (1997, R) |
|
|
| 3 |
Wisegal (2008, Unrated) |
|
|
| 4 |
Dickie Roberts - Former Child Star (2003, PG-13) |
|
|
| 5 |
Fear (1996, R) |
|
|
| 6 |
Pathology (2008, R) |
|
|
| 7 |
Christmas Caper (2007, G) |
|
|
| 8 |
Panic Room (2002, R) |
|
|
| 9 |
Flightplan (2005, PG-13) |
|
|
| 10 |
Spider-Man 2 (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
Air Buddies (2006, PG) |
|
|
| 12 |
Clueless (1995, PG-13) |
|
|
| 13 |
Cheaper by the Dozen (2003, PG) |
|
|
| 14 |
Cheaper by the Dozen 2 (2005, PG) |
|
|
| 15 |
Toothless (1997, Unrated) |
|
|
| 16 |
Evan Almighty (2007, PG) |
|
|
| 17 |
Kiss Me Deadly: A Jacob Keane Assignment (2008, R) |
|


