My Favorite Movies
| charmedlover4ec's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 2 |
Kill Bill: Volume 1 (2003, R) |
|
| 3 |
Kill Bill, Volume 2 (2004, R) |
|
| 4 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Material Girls (2006, PG) |
|
| 6 |
Legally Blonde (2001, PG-13) |
|
| 7 |
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde (2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |
|
| 10 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
| 11 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 16 |
Garfield - The Movie (2004, PG) |
|
| 17 |
The Simpsons Movie (2007, PG-13) |
|
| 18 |
High School Musical 2 (2007, G) |
|
| 19 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 20 |
Malena (2000, R) |




















