My Favorite Movies
| charmedsister04's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 2 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 3 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
| 4 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
| 5 |
Saw II (2005, R) |
|
| 6 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
| 7 |
Ocean's Eleven (2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Matrix (1999, R) |
|
| 9 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 13 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 14 |
War of the Worlds (2005, PG-13) |
|
| 15 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 16 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 17 |
The Ring (2002, PG-13) |

















