My Favorite Movies


  1. cheetahdolphins
  2. CRYSTAL

LORD OF THE RINGS,HORROR

  cheetahdolphins's Rating My Rating
1
Lucky Number Slevin (2006,  R)
Lucky Number Slevin
GOOD MOVIE
2
Superman Returns (2006,  PG-13)
Superman Returns
AWESOME
3
Basic Instinct 2 (2006,  R)
Basic Instinct 2
JUST AS GOOD AS THE FIRST ONE
4
Stay Alive (2006,  PG-13)
Stay Alive
AWESOME
5
Jackass: Number Two (2006,  R)
Jackass: Number Two
IT IS GOOD AS THE FIRST ONE
6
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) (2006,  PG-13)
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter)
AWESOME
7
Garfield: A Tail of Two Kitties (2006,  PG)
8
The Woods (2006,  R)
The Woods
LOOKS GOOD
9
The Notorious Bettie Page (2006,  R)
The Notorious Bettie Page
LOOKS GOOD
10
The Butterfly Effect 2 (2006,  R)
The Butterfly Effect 2
I HOPE IT IS GOOD AS THE FIRST
11
Curious George (2006,  G)
Curious George
IT IS AS GOOD AS THE BOOKS
12
The Covenant (2006,  PG-13)
The Covenant
IT LOOKS AWESOME
13
Gridiron Gang (2006,  PG-13)
Gridiron Gang
LOOKS AWESOME
14
Everyone's Hero (2006,  G)
Everyone's Hero
IT LOOKS GOOD
15
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King) (2005,  R)
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King)
AWESOME
16
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006,  R)
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
I HOPE IT IS GOOD AS THE FIRST ONE
17
Open Season (2006,  PG)
Open Season
HILARIOUS MOVIE
18
The Wild (2006,  G)
The Wild
AWESOME
19
Flyboys (2006,  PG-13)
Flyboys
IT LOOKS LIKE AN INTERESTING MOVIE
20
All The King's Men (2006,  PG-13)
All The King's Men
IT LOOKS GOOD
21
The Guardian (2006,  PG-13)
The Guardian
IT LOOKS GOOD

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments