My Favorite Movies


  chevettemanal's Rating My Rating
1
Death Wish (1974,  R)
2
Revenge of the Nerds (1984,  R)
3
Vigilante Force (1976,  Unrated)
4
White Lightning (1973,  PG)
5
Snake Eater (1989,  R)
6
Fast and Furious (2009,  PG-13)
7
Gas Pump Girls (1979,  R)
8
Fireball 500 (1966,  Unrated)
9
Blues Brothers 2000 (1997,  PG-13)
10
Lawn Dogs (1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments