My Favorite Movies
| chicanaloca5's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
16 Blocks (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 3 |
300 (2007, R) |
|
|
| 4 |
AVP - Alien Vs. Predator (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
Armageddon (1998, PG-13) |
|
|
| 6 |
Back to the Future (1985, PG) |
|
|
| 7 |
Back to the Future Part II (1989, PG) |
|
|
| 8 |
Back to the Future Part III (1990, PG) |
|
|
| 9 |
Bandidas (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
Bridge to Terabithia (2007, PG) |
|



