Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  chicasexsy30's Rating My Rating
1
I Am Sam (2002,  PG-13)
2
Beauty and the Beast (1991,  G)
3
Secret Window (2004,  PG-13)
4
Face the Evil (1997,  R)
5
Face of Terror (2003,  R)
6
When a Stranger Calls (2006,  PG-13)
7
When a Stranger Calls Back (1993,  R)
8
Stir Crazy (1980,  R)
9
Crazy As Hell (2002,  R)
10
Gun Crazy (1950,  Unrated)
11
Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002,  PG-13)
12
The Hot Chick (2002,  PG-13)
13
City by the Sea (2002,  R)
14
Dark Water (2002,  PG-13)
15
The Bear (1989,  PG)
16
Brother Bear 2 (2006,  G)
17
Brother Bear (2003,  G)
18
Monster House (2006,  PG)
19
Bringing Down The House (2003,  PG-13)
20
House Party (1990,  R)
21
Resident Evil: Extinction (2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments