My Favorite Movies
| chiefbiglog's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 (2007, R) |
|
| 2 |
War (Rogue Assassin) (2007, R) |
|
| 3 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 4 |
The Butterfly Effect (2004, R) |
|
| 5 |
The Butterfly Effect 2 (2006, R) |
|
| 6 |
The Wind Effect (2003, Unrated) |
|
| 7 |
The Twins Effect 2 (Chin gei bin 2: Fa dou daai jin) (2004, Unrated) |
|
| 8 |
St. Patrick: The Irish Legend (2000, Unrated) |
|
| 9 |
She Demons (1958, Unrated) |
|
| 10 |
The Luck of the Irish (2001, Unrated) |










