My Favorite Movies


  ChiTownChick's Rating My Rating
1
Finding Nemo (2003,  G)
2
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
3
8 Mile (2002,  R)
4
White Chicks (2004,  PG-13)
5
Shrek 2 (2004,  PG)
6
Shrek (2001,  PG)
7
Grease (1978,  PG)
8
Mean Girls (2004,  PG-13)
9
Freaky Friday (2003,  PG)
10
Friday (1995,  R)
11
Friday After Next (2002,  R)
12
Friday the 13th (1980,  R)
13
Next Friday (2000,  R)
14
Bad Boys II (2003,  R)
15
Bad Boys (1995,  R)
16
Disney's Aladdin (1992,  G)
17
Jett Jackson: The Movie (2001,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments