My Favorite Movies
| ChocolateSpiderGirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
All Dogs Go To Heaven (1989, G) |
|
| 2 |
Cinderella (1950, G) |
|
| 3 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Spider-Man 2 (2004, PG-13) |
|
| 5 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 6 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 7 |
Schindler's List (1993, R) |
|
| 8 |
Eight Below (2006, PG) |
|
| 9 |
Secondhand Lions (2003, PG) |
|
| 10 |
The Phantom of the Opera (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Cinderella III: A Twist in Time (2007, G) |
|
| 12 |
A Goofy Movie (1995, G) |
|
| 13 |
Cinderella II - Dreams Come True (2002, G) |
|
| 14 |
Surf's Up (2007, PG) |
|
| 15 |
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001, PG) |















