My Favorite Movies


  Chris99555315's Rating My Rating
1
An Affair to Remember (1957,  Unrated)
2
The Notebook (2004,  PG-13)
3
On Golden Pond (1981,  PG)
4
Guess Who's Coming to Dinner (1967,  Unrated)
5
The Long, Long Trailer (1953,  G)
6
Sleepless in Seattle (1993,  PG)
7
Bewitched (2005,  PG-13)
8
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008,  PG-13)
9
Fitzwilly (A Garden of Cucumbers) (1967,  Unrated)
10
Charley and the Angel (1973,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments