My Favorite Movies
| ChrisEvans259's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Braveheart (1995, R) |
|
|
| 2 |
Fierce People (2005, R) |
|
|
| 3 |
London (2005, R) |
|
|
| 4 |
Fantastic Four (2005, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Perfect Score (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
Cellular (2004, PG-13) |
|
|
| 7 |
Sunshine (2007, R) |
|
|
| 8 |
The Nanny Diaries (2007, PG-13) |
|
|
| 9 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007, PG) |
|
|
| 10 |
TMNT: Teenage Mutant Ninja Turtles (2007, PG) |
|
|
| 11 |
The Newcomers (2000, G) |
|
|
| 12 |
Not Another Teen Movie (2001, R) |
|
|
| 13 |
The Orphan King (2005, Unrated) |
|
|
| 14 |
Terra (2007, PG) |
|
|
| 15 |
Street Kings (2008, R) |
|



