My Favorite Movies
| chrissybrown15's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Clockwork Orange (1971, R) |
|
| 2 |
American Psycho (2000, R) |
|
| 3 |
Apocalypse Now (1979, R) |
|
| 4 |
Austin Powers - International Man of Mystery (1997, PG-13) |
|
| 5 |
Austin Powers - The Spy Who Shagged Me (1999, PG-13) |
|
| 6 |
Austin Powers in Goldmember (2002, PG-13) |
|
| 7 |
Bad Boys (1995, R) |
|
| 8 |
Donnie Darko (2001, R) |
|
| 9 |
Fear and Loathing in Las Vegas (1998, R) |
|
| 10 |
Ghost Busters (Ghostbusters) (1984, PG) |
|
| 11 |
GoodFellas (1990, R) |
|
| 12 |
Pulp Fiction (1994, R) |
|
| 13 |
Reservoir Dogs (1992, R) |
|
| 14 |
Scarface (1983, R) |














