My Favorite Movies
| ChristinaMac4's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Moulin Rouge! (2001, PG-13) |
|
|
| 2 |
Sweet November (2001, PG-13) |
|
|
| 3 |
August Rush (2007, PG) |
|
|
| 4 |
Cassandra's Dream (2007, PG-13) |
|
|
| 5 |
I Am Sam (2002, PG-13) |
|
|
| 6 |
Don't Say a Word (2001, R) |
|
|
| 7 |
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) (1993, PG) |
|
|
| 8 |
Pride and Prejudice (2005, PG) |
|
|
| 9 |
Down with Love (2003, PG-13) |
|
|
| 10 |
Atonement (2007, R) |
|



