My Favorite Movies
| citygurl22's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hocus Pocus (1993, PG) |
|
| 2 |
Carrie (1976, R) |
|
| 3 |
The Rage: Carrie 2 (1999, R) |
|
| 4 |
The Covenant (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Miss Congeniality (2000, PG-13) |
|
| 6 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous (2005, PG-13) |
|
| 7 |
Final Destination (2000, R) |
|
| 8 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
| 9 |
Final Destination 2 (2003, R) |
|
| 10 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 11 |
Firestarter (1984, R) |
|
| 12 |
Firestarter 2: Rekindled (2002, PG) |
|
| 13 |
The Guardian (2006, PG-13) |
|
| 14 |
Queen of the Damned (2002, R) |
|
| 15 |
Village of the Damned (1960, R) |















