My Favorite Movies

  clairebear28's Rating My Rating
1
The Butterfly Effect (2004,  R)
Click to Rate
2
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
Click to Rate
3
The Guardian (2006,  PG-13)
Click to Rate
4
Hitch (2005,  PG-13)
Click to Rate
5
The Pursuit of Happyness (2006,  PG-13)
Click to Rate
6
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
7
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
She's the Man (2006,  PG-13)
Click to Rate
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
10
Donnie Darko (2001,  R)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments