Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  clarissamagallon's Rating My Rating
1
300 (2007,  R)
Click to Rate
2
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
3
Gladiator (2000,  R)
Click to Rate
4
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
5
Transformers (2007,  PG-13)
Click to Rate
6
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
7
Little Miss Sunshine (2006,  R)
Click to Rate
8
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
9
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
10
Pretty Woman (1990,  R)
Click to Rate
11
There's Something About Mary (1998,  R)
Click to Rate
12
Spider-Man (2002,  PG-13)
Click to Rate
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
14
GoodFellas (1990,  R)
Click to Rate
15
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
Click to Rate
16
The Breakfast Club (1985,  R)
Click to Rate
17
The Green Mile (1999,  R)
Click to Rate
18
Spanglish (2004,  PG-13)
Click to Rate
19
Bringing Down The House (2003,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments