My Favorite Movies
| cleanandiceeskimo's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Bee Movie (2007, PG) |
|
|
| 2 |
G.I. Jane (1997, R) |
|
|
| 3 |
Black Hawk Down (2001, R) |
|
|
| 4 |
Eragon (2006, PG) |
|
|
| 5 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 6 |
Wyatt Earp (1994, PG-13) |
|
|
| 7 |
Tombstone (1993, R) |
|
|
| 8 |
The Quick and the Dead (1995, R) |
|
|
| 9 |
Captivity (2007, R) |
|
|
| 10 |
Charlie's Angels - Full Throttle (2003, Unrated) |
|
|
| 11 |
Ghost (1990, PG-13) |
|
|
| 12 |
Romancing the Stone (1984, PG) |
|
|
| 13 |
Domino (2005, R) |
|
|
| 14 |
The Ruins (2008, R) |
|



