My Favorite Movies
| clutteredcartoons's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Back to the Future (1985, PG) |
|
| 2 |
Back to the Future Part II (1989, PG) |
|
| 3 |
Back to the Future Part III (1990, PG) |
|
| 4 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 8 |
Labyrinth (1986, PG) |
|
| 9 |
Howard the Duck (1986, PG) |
|
| 10 |
The Mask (1994, PG-13) |










