My Favorite Movies


  Comfortdoll8255117's Rating My Rating
1
The Other Sister (1999,  PG-13)
2
Benny & Joon (1993,  PG)
3
The Elephant Man (1980,  PG)
4
Freaks (1932,  Unrated)
5
Fried Green Tomatoes (1991,  PG-13)
6
Muppets From Space (1999,  G)
7
Mrs. Brown (1997,  PG)
8
Simon Birch (1998,  PG)
9
Still Crazy (1998,  R)
10
The Birdcage (1996,  R)
11
Skeeter (1994,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments