My Favorite Movies


  CompleteFascination's Rating My Rating
1
I, Robot (2004,  PG-13)
I, Robot
AWESOME! =]
2
Transformers (2007,  PG-13)
Transformers
absolutely amazing! loved it!
3
Atonement (2007,  R)
Atonement
one of the saddest movies iv ever seen!!!
4
Mulan (1998,  G)
Mulan
my fave disney movie!!
5
Blood Diamond (2006,  R)
Blood Diamond
wow! wow! wow! best leonardo dicaprio film!
6
White Chicks (2004,  PG-13)
White Chicks
luved it! never get enough of it
7
The Lion King (1994,  G)
The Lion King
one of my disney faves!
8
The Longest Yard (2005,  PG-13)
The Longest Yard
HILARIOUS!
9
Wild Hogs (2007,  PG-13)
Wild Hogs
so so so so so so funny, realllly good
10
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
luv disaster films :D

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments