My Favorite Movies
| cosmosthegreenchicken's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jackass: Number Two (2006, R) |
|
| 2 |
Jackass - The Movie (2002, R) |
|
| 3 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story (, Unrated) |
|
| 4 |
Mouse Hunt (Mousehunt) (1997, PG) |
|
| 5 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 7 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 11 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
| 12 |
Final Destination (2000, R) |
|
| 13 |
Final Destination 2 (2003, R) |
|
| 14 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 15 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 16 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
| 17 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 18 |
Black Knight (2001, PG-13) |
|
| 19 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
| 20 |
Hellboy (2004, PG-13) |
|
| 21 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 22 |
Back to the Future (1985, PG) |
|
| 23 |
Back to the Future Part III (1990, PG) |
|
| 24 |
Back to the Future Part II (1989, PG) |
























