Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  countrygirl0224's Rating My Rating
1
Big Daddy (1999,  PG-13)
Click to Rate
2
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
3
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
4
American Pie (1999,  R)
Click to Rate
5
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
6
Titanic (1997,  PG-13)
Click to Rate
7
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
8
Mrs. Doubtfire (1993,  PG-13)
Mrs. Doubtfire 5.0 Stars
Ver funny movie.A must see for anyone who loves comedies.
Click to Rate
9
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982,  PG)
Click to Rate
10
The Longest Yard (2005,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments